Натуральний обрізний пиломатеріал - екологічно чистий продукт для затишного дому

Давно відомо, що екологічно чисті продукти мають безліч переваг і корисних властивостей. Особливо популярна деревина з цінних порід, яка не тільки зробить інтер'єр світлішим і теплішим, а й ексклюзивно виглядатиме при правильному дизайнерському підході. Вироби з дерева не мають шкідливого впливу на здоров'я, а гарантія довговічності та надійності завдяки екологічності і стійкості продукту говорить сама за себе.

Спробуємо розібратися, що таке обрізний пиломатеріал і "з чим його їдять".

Це пиломатеріал, що з однієї або двох сторін оброблений шляхом стругання чи фрезування. Він має своє місцерозташування в колоді, і його поділяють на кілька видів: серцевинні, центральні і бічні дошки. У пиломатеріалі різний ступінь обробки та оброблена форма поперечного перерізу. 

За характером обробки пиломатеріали бувають необрізні (з непропиляними крайками і величиною обзола, що допустима для обрізного матеріалу), обрізні (оброблені всі чотири сторони, величина обзола в допустимих межах) та односторонні обрізні (пропиляна одна кромка). 

Для цього використовують хвойні та листяні породи, які легко обробляються і скріплюються. 

Різні породи пиломатеріалів мають свої властивості та особливості: 

1. Дуб є цінним матеріалом, що відрізняється красою та міцністю і чудово підходить для ремонту та столярних робіт. Він стійкий до гниття, добре гнеться та тримає форму. Такий пиломатеріал добре полірується. 

2. Модрина є найміцнішим пиломатеріалом зі стійкістю до гниття та грибкових хвороб. Проте при забиванні цвяхів потрібно бути обережним, адже такі дошки можна легко розколоти. Цей матеріал має червоно-бурий колір. 

3. Сосна є м'якою і рихлою породою і тому легко обробляється. Вона має жовто-білий колір, а також її просочують антисептиком.

4. Деревина з ялиці легко обробляється, але погано просочується антисептиками і може легко гнити, що не дуже добре для зовнішніх робіт. 

5. Ялина є м'яким матеріалом, але через те, що в неї багато сучків, важка в обробці.

6. Кедр має хороші властивості завдяки міцності, а фізичні якості роблять його близьким до цінних порід. Такий матеріал добре обробляти та полірувати, він протистоїть гнилі і грибкам.

Наша фірма пропонує вам придбати обрізний пиломатеріал за доступною ціною і легкий в експлуатації. Він виготовлений з листяних і хвойних порід дерев, а також має гарантію довговічності і надійності. У нашому асортименті ви можете обрати обрізні дошки і стругані бруси з дуба, сосни, модрини, ялини чи кедра. Детальніша інформація знаходиться на нашому сайті. Доставляємо продукцію у всі області України та консультуємо телефоном і в режимі онлайн. 

Чекаємо замовлень!