Брус струганий: переваги і властивості матеріалу

Одним із популярних матеріалів з натуральної деревини є брус струганий. Він зазвичай продається за оптимальними цінами, легко обробляється та набуває потрібної форми. А ще це екологічно чистий матеріал. На будівництвах брус дуже затребуваний. Якщо майстер вміє правильно поводитися з такою деревиною, то він неодмінно отримає найкращий результат.

Струганий брус є "золотою серединою" у виборі натуральної деревини для будівництва. Він виготовляється зі звичайного бруса, після обробки його чотири сторони обшліфовують. Найчастіше сировиною для виготовлення послуговують хвойні дерева.

Такий брус може бути у сухому вигляді та у вологому, проте найчастіше вибір падає на осушений, адже з ним найкраще працювати, і ви гарантовано не матимете проблем із подальшими етапами обробки. Також брус струганий має очевидні переваги, а саме:

- струганий брус не деформується під час використання;

- завдяки красивому зовнішньому вигляду інтер'єр або меблі, будь-що з цього матеріалу набуває розкішного вигляду;

- точний розмір бруса забезпечує герметичність швів і спрощує будівництво котеджів, заміських будинків, альтанок тощо;

- він вирізняється підвищеними тепло- та звукоізоляційними властивостями;

- у нього необмежена розмірна сітка.

А тепер детальніше щодо деревини, яка стає основою для бруса, адже від неї залежить дуже багато. Як ми говорили, хвойні дерева є найкращими для цього матеріалу, а все тому, що всі вони мають одинаковий рівень міцності. Єдине, що їх відрізняє, крім назви, це те, що соснові бруси з часом набувають теплішого відтінку, їхній колір переходить зі світлого білого до теплого жовтого кольору. Ще одним позитивним моментом є те, що після будівництва довго зберігатиметься приємний аромат сосни чи ялини.

Нині стругані бруси найчастіше виготовляються у таких розмірах: 50х50, 100х100, 150х150, 100х200, 100х50. Інколи від їхніх розмірів залежить сфера застосування, наприклад:

- брус струганий сухий товщиною до 25 мм найчастіше слугує основою для забиття таких матеріалів, як вагонка, тонкий блок хаус, тонка імітація бруса й інші легкі погонажні вироби;

- струганий сухий брус товщиною від 70 мм підходить для будівельних робіт: зведення будинків або котеджів, гостьових будиночків, зимових садів.

Усі види такого брусу у різних розмірах Вам пропонує наше підприємство. Ми вибираємо для обробки найкращі матеріали, які будуть експлуатуватися тривалий час та недорого коштуватимуть. У нас працюють справжні професіонали, обробка деревини проводиться на сучасному обладнанні. 

Звертайтеся!