Обрізна дошка: головні особливості

Одним з найбільш популярних видів пиломатеріалів є дошка обрізна. Вона має безліч переваг і використовується в різних цілях. Про те, що собою являє цей матеріал, а також про те, де купити обрізну дошку за вигідною ціною виробника ми і поговоримо.

Що таке обрізна дошка?

Це пиломатеріал, який характеризується повною відсутністю обзолу по краях. А якщо він і присутній, то в дуже невеликій кількості. Максимально допустима величина обзола прописана в ДСТУ.

Обрізна дошка виготовляється з деревини різних порід: як хвойних, так і листяних. Але перетин пиломатеріалу не виходить за межі мінімум 16х8 мм, а максимум 250х100 мм. Розмір обрізної дошки являє собою поєднання таких показників як товщина, ширина і довжина. Для отримання потрібної товщини дошку розпилюють, крім того товщина змінюється за допомогою стругання.

Типи обрізної дошки

• Сира дошка - ступінь вологості перевищує 22%.
• Суха дошка - ступінь вологості менше 22%.
• Сира антисептимована дошка - пиломатеріал, який пройшов спеціальну обробку.

Дошка різниться за такими характеристиками як: ширина, товщина, порода деревини, кількість завершених процесів обробки, чистота поверхні. Залежно від цих параметрів визначається сорт. У виробництві обрізної дошки, як і будь-яких пиломатеріалів, важливо дотримуватися ДСТУ.

Обрізна дошка першого сорту широко застосовується в будівництві, виробництві меблів, судно- і автомобілебудуванні. Дошка третього і четвертого сорту часто використовується для виготовлення тари і маловідповідальних деталей.

Де купити обрізну дошку?

Купити обрізну дошку за ціною виробника ви можете, звернувшись в компанію «ДеревоГроуп». Деревина, яка застосовується нами для виготовлення пиломатеріалів, позитивним чином впливає на здоров'я, вона екологічна, міцна, довговічна і не схильна до гниття.

Продаж обрізної дошки та інших пиломатеріалів здійснюється оптом за вигідними цінами від виробника. Крім того, діють сезонні знижки та зручні форми оплати та доставки.

Доставка продукції по Україні здійснюється зручним для замовника способом в найкоротші терміни. Поспішайте купити обрізну дошку оптом зараз!