Пиломатеріали: все, що ви хотіли про них знати

Пиломатеріали - вироби, без яких не обійтися в будівництві. Цей матеріал екологічний, крім того, сучасні пиломатеріали виглядають естетично, оскільки виробляються на сучасному обладнанні.

Переваги пиломатеріалів неможливо переоцінити. Адже дерево здатне створювати сприятливий мікроклімат, який благотворно впливає на здоров'я. Крім того, вироби мають високі показники міцності.

Що собою являють пиломатеріали?

Пиломатеріали - це продукт, який отримують в результаті розпилювання колод. Пиломатеріали отримують за допомогою розкрою колод дерев різних порід. Розпилювання відбувається після ретельного розкрою колод уздовж їх волокон. За допомогою спеціальних верстатів виготовляють дошки і бруси.

Найбільш затребуваними є соснові пиломатеріали, адже цьому дереву не загрожує гниття через підвищення вологості. Бруси з сосни широко використовуються при будівництві будинків.

Де використовуються пиломатеріали?

Пиломатеріали широко застосовуються в будівництві будинків. Серед переваг виробів - низька теплопровідність, вологостійкість, невисока щільність. Крім того, вони добре піддаються механічній обробці.

Для конструкцій, виготовлених з дерева, застосовуються пиломатеріали з хвойних порід. У тому випадку, якщо ширина дошки в два рази або більше перевищує товщину, то дошки ділять на обрізні і необрізні.

Обрізна дошка використовується в якості основи для підлоги і даху, а також різних обробок. А для виготовлення настилу, обшивки покрівлі, несучих конструкцій застосовується необрізна дошка.

Де купити пиломатеріали від виробника?

Виробництво і продаж пиломатеріалу - це те, чим займається компанія «ДеревоГроуп». Ми здійснюємо виробництво і продаж пиломатеріалів з екологічно чистої деревини. Дошки обрізні, брус, блок-хаус - все це ви можете купити у нас за цінами виробника. Вибір продукції дуже великий.

Пиломатеріали зі смереки - це м'яка і легка деревина, яка застосовується як будівельний матеріал. Якість наших пиломатеріалів прекрасна - без обзола, гнилі, синяви, рівна геометрія пропила. Велика увага приділяється нами якості деревини, яка надходить на виробництво і її подальшій переробці.

Продаж матеріалів здійснюється за ціною виробника - набагато більш вигідною, ніж у посередників.
Щоб купити пиломатеріал оптом, зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за контактними телефонами.